690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OLEJ SŁONECZNIKOWY

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Cena:

  • 250 ml, oryginalna butelka BS - 19,00 zł
  • 500 ml, oryginalna butelka BS - 29,00 zł
  • 250 ml, szklana butelka - 19,00 zł 

Olej słonecznikowy - Właściwości

Kwasy tłuszczowe pochodzące z oleju słonecznikowego zapobiegają odkładaniu się cholesterolu w tętnicach oraz zapewniają zdrowy wygląd skóry i włosów. Ponadto, wysoka zawartość witaminy E – w 100 gramach oleju znajduje się ponad 60 mg witaminy, korzystnie wpływa na układ sercowo – naczyniowy oraz spowalnia procesy starzenia się. W oleju słonecznikowym znajdziemy także witaminy z grupy B i D, prowitaminę A oraz wiele minerałów.

Olej słonecznikowy - Zastosowanie

Olej słonecznikowy tłoczony na zimno posiada szerokie zastosowanie w kuchni. Najbardziej naturalnym sposobem użycia oleju słonecznikowego jest dodawanie go do sałatek. Jest świetną bazą do przyrządzania różnych rodzaju sosów oraz majonezu. Olej słonecznikowy przeznaczony jest wyłącznie do spożywania na zimno. Oprócz zastosowania w codziennej diecie olej słonecznikowy znalazł także liczne zastosowanie w branży kosmetycznej.

Tłoczenie oleju słonecznikowego

 Proces tłoczenia odbywa się w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza. Dzięki czemu zachowuje on wszystkie wartości odżywcze. Nierafinowany, niefiltrowany ani nieoczyszczony, powstały z najwyższej jakości, świeżych ziaren słonecznika. Po wytłoczeniu może wytrącać się osad, który jest naturalnym procesem.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne