690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OLEJ Z OSTROPESTU 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Olej z ostropestu - Właściwości

Profilaktyczne właściwości oleju z ostropestu związane są z obecnością sylimaryny, która posiada silne działanie przeciwutleniające. Ponadto, sylimaryna chroni wątrobę przed różnymi czynnikami uszkadzającymi jej komórki oraz wspomaga tworzenie nowych komórek. Olej z ostropestu posiada także wiele składników mineralnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. W swoich dobroczynnych składnikach zawiera także sterole, fosfolipidy oraz witaminę E. Co więcej, olej z ostropestu tłoczony na zimno, dzięki wspominanej sylimarynie wykazuje korzystny wpływ na trzustkę oraz woreczek żółciowy.

Olej z ostropestu - Zastosowanie

Olej z ostropestu tłoczony jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na zimno. Dlatego też, najlepiej dodawać go do surówek, sałatek czy gotowanych warzyw. Doskonale sprawdza się jako baza do sosów oraz dresingów. Może być także dodawany do różnego rodzaju potraw, między innymi zup, past czy makaronów. Oprócz tego olej z ostropestu jest świetnym dodatkiem do różnego rodzaju koktajli, jogurtów oraz owsianek.

Tłoczenie oleju z ostropestu

Olej z ostropestu w Bieszczadzkiej Spiżarni jest otrzymywany z wysokiej jakości owoców ostropestu plamistego. Tłoczenie odbywa się metodą na zimno, tj. nie przekraczającą 40 stopni Celsjusza.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne