690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OCET JABŁKOWY 250 ml, niepasteryzowany, żywy

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Ocet jabłkowy - właściwości

 Zawiera witaminy z grupy B, witaminę C, A, E, aminokwasy, pektyny, enzymy, kwasy organiczne, bioflawonoidy oraz pierwiastki takie jak sodu, potasu, wapnia, krzemu, magnezu, żelaza czy fosforu. Zawartym w occie pektyny obniżają poziom cholesterolu oraz zapobiegają nadciśnieniu czy miażdżycy. Ponadto, pektyny wspomagają proces przemiany tłuszczy i pobudzają do wydzielania większej ilości soków żołądkowych, dzięki czemu ocet ten poleca się osobą walczącym z nadwagą czy otyłością.

Ocet jabłkowy - zastosowanie

Ocet jabłkowy świetnie sprawdza się w kuchni jako dodatek do wielu potraw. Dodatkowo, sprawdza się jako naturalny konserwant, m.in. w marynatach. Zastosowanie octu jabłkowego jest popularne nie tylko w kuchni, ale także w kosmetyce.

Proces produkcji

Ocet jabłkowy z Bieszczadzkiej Spiżarni jest w 100% naturalnym produktem. Powstaje na wskutek tradycyjnej, naturalnej fermentacji. Następnie poddawany jest procesowi dojrzewania, gdzie przez wiele długich miesięcy, z czasem jego smak staje się bogatszy, aromatyczny i bardziej złożony.

Podczas produkcji octu jabłkowego nie dodajemy aromatów, konserwantów czy barwników. Naszego octu nie oczyszczamy, ani nie filtrujemy, aby zachować jego wszystkie cenne składniki. Dlatego też, jest naturalnie mętny, na jego dnie może wytrącać się osad oraz naturalny biofilm czyli tzw. matka octowa.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne