690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OCET ŚLIWKOWY 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Ocet śliwkowy - właściwości

Już od wielu lat znane jest korzystne działanie śliwek na układ pokarmowy. W śliwkach możemy znaleźć prowitaminę A, witaminę PP, K oraz C. Ocet śliwkowy działa z podwójną mocą na układ pokarmowy, gdyż posiada naturalne bakterie, które także pozytywnie wpływają na metabolizm. Co więcej, śliwki wykazują także dobroczynne działanie na układ nerwowy za sprawą wysokiej zawartości witaminy B6 oraz magnezu.

Ocet śliwkowy - zastosowanie

Ocet śliwkowy to doskonały dodatek do sałat czy sosów. Marynując mięso z użyciem octu śliwkowego możemy nadać daniu wykwintny, wręcz królewski smak. Świetnie współgra z dziczyzną, drobiem oraz idealnie podkreśla smaku bigosu. Dobrze smakuje z słodkimi potrawami oraz deserami, nadając im delikatnie kwaskowaty smak.

Proces produkcji

Ocet śliwkowy z Bieszczadzkiej Spiżarni jest w 100% naturalnym produktem. Powstaje na wskutek tradycyjnej, naturalnej fermentacji. Następnie poddawany jest procesowi dojrzewania, gdzie przez wiele długich miesięcy, z czasem jego smak staje się bogatszy, aromatyczny i bardziej złożony.

Podczas produkcji octu z pigwowca nie dodajemy aromatów, konserwantów czy barwników. Naszego octu nie oczyszczamy, ani nie filtrujemy, aby zachować jego wszystkie cenne składniki. Dlatego też, jest naturalnie mętny, na jego dnie może wytrącać się osad oraz naturalny biofil czyli tzw. matka octowa.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne