690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet gruszkowy 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

W naszej rodzinie octów proponujemy Państwu ocet gruszkowy ,dojrzewający około dwa lata o bardzo intensywnej i wyrafinowanej kwasowości i aromacie gruszki . Będzie świetnym składnikiem dipu do sałatki z rukoli, koziego sera z dodatkiem gruszki, oraz do innych surówek i sałatek. Możemy nim zakwasić buraczki; wykorzystać jako składnik marynat. Do czego go dodamy zależy tylko od naszej wyobraźni i preferencji smakowych.

Proces produkcji

Ocet gruszkowyz Bieszczadzkiej Spiżarni jest w 100% naturalnym produktem. Powstaje na wskutek tradycyjnej, naturalnej fermentacji. Bez dodatku aromatów, konserwantów czy barwników. Jego wyjątkowa barwa jest uzyskiwana wyłącznie z najlepszych owoców. Naszego octu nie oczyszczamy, ani nie filtrujemy, aby zachować jego wszystkie cenne składniki. Dlatego też, jest naturalnie mętny, na jego dnie może wytrącać się osad oraz naturalny biofim czyli tzw. matka octowa.

 

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne