690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Kawa mielona Czarna Pani z Zamczyska 150g

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Rymanów

Powiat Krośnieński / Gmina Rymanów

Co ma wspólnego kawa z innych rejonów świata z Bieszczadami? Została skomponowana przez naszych lokalnych znawców. Również została tak doskonale dobrana, aby podkreślała swojskie klimaty, oddawała kwintesencję naszych ulubionych smaków. No i nazwa! Nie jest bez przyczyny, bo wraz z nią przybliżamy Wam ukochany Beskid Niski i Bieszczady.

Przedstawiamy zatem tajemniczą Czarną Panią z Zamczyska. Łączy ona kilka legend z naszych okolic. Zamczysko (czy inaczej Góra Zamkowa) stanowi jedno ze znanych miejsc w Rymanowie. To wzniesienie, którego południowe zbocze schodzi wprost do malowniczej dolinki Czarnego Potoku, a tenże w końcu łączy się z rzeką Tabor. Natomiast równie piękne widoki mają ruiny Zamku na Górze Sobień w dolinie Sanu. Związana jest z nimi ciekawa legenda o enigmatycznej Czarnej Damie. W te urokliwe tereny można pojechać docelowo i zachwycać się ich przyrodą oraz cudnymi widokami albo potraktować te miejsca jako bajeczny przystanek w swojej podróży po Bieszczadach i Beskidzie Niskim.

  • PAMIĘTAJCIE

Czarna Pani z Zamczyska ma przyjemny posmak orzechów i czekolady. W zapachu znajdziecie subtelne nuty prażonych orzechów, miodu, kwiatów oraz jeżyn. Nadaje się do przygotowania każdego rodzaju kawy, ale najlepiej rozwija swoje walory smakowe po dodaniu mleka. Jest więc idealna do kaw typu latte macchiato, cappuccino czy flat white.

  • SKŁAD

80% Arabica z Ameryki Południowej
20% Robusta z Azji

  •  O PRZECHOWYWANIU

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne