690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Kawa ziarnista smakowa Zbójecki Bankiet w Beskidzie 150g

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Rymanów

Powiat Krośnieński / Gmina Rymanów

Przedstawiamy zatem wyjątkowo radosną i smaczną kawę - niczym uczta w wesołym gronie przyjaciół - jaką jest Zbójecki Bankiet w Beskidzie. Przypomina ona legendy o zbójach z Beskidu, którzy byli nazywani Beskidnikami. My zachęcamy do bankietów w postaci ogniska czy grilla, gdy przychodzi wczesny wieczór, a jest tyle spraw do przegadania. Zwłaszcza podczas wędrówek czy wycieczek po malowniczych okolicach. A rano, gdy otwieramy oczy, znowu możemy ją zaparzyć i pełni energii, śmiało ruszać w drogę! W te urokliwe, beskidzkie tereny można pojechać docelowo i zachwycać się ich przyrodą oraz cudnymi widokami albo potraktować te miejsca jako bajeczny przystanek w swojej dalszej podróży. 

Jednak bez względu na Wasz cel, Zbójecki Bankiet w Beskidzie może być przemiłą chwilą wytchnienia, a jednocześnie możecie doładować się energią z tej czarodziejskiej kawy. Aby na zawsze w Waszych sercach zagościło ożywienie, czerpane z bliskości przyjaciół w sprzyjających okolicznościach przyrody, a w pamięci pozostały nęcące zapachy świeżego powietrza, wymieszane z nutami aromatycznej kawy. Warto też rozkoszować się jej smakiem codziennie w domu, wspominając wakacyjne przygody lub planując kolejne wojaże. 

  • PAMIĘTAJCIE

Zbójecki Bankiet w Beskidzie to zmielone ziarna Arabiki z odmiany Kolumbia ExcelsoSmak ma klasyczny, a kwasowość niską. Charakteryzuje się przyjemnie delikatnymi nutami czekolady. Są one aromatyzowane smakiem śmietanki z wykwintną whisky, dzięki czemu uzyskujemy jedyne w swoim rodzaju nuty Irish Cream.

  • SKŁAD

100% Arabica

  •  O PRZECHOWYWANIU

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne