690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Podgrzybki krojone suszone 40g Runoland

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Rymanów

Powiat Krośnieński / Gmina Rymanów

Podgrzybki suszone 40 g Runoland 
naturalne, bez konserwantów

Wiele staropolskich potraw nie może obyć się bez suszonych grzybów. Przyrządzamy z nich wyśmienitą zupę grzybową, farsz do uszek i pierogów, a w wigilię w wielu domach roznosi się zapach kapusty z grzybami. W Polsce tradycja grzybobrania jest głęboko zakorzeniona. Nie każdy ma jednak czas i wiedzę, aby samodzielnie przygotowywać przetwory z grzybów. Dla wielu osób spacer po lesie pozostaje przyjemnością i chwilą oddechu od codziennego zgiełku, a grzybobranie pozostawiają profesjonalistom. Z pomocą przychodzi firma Runoland, oferująca wyśmienite grzyby suszone pochodzące z polskich lasów. 

  • CIEKAWOSTKA

Wartość odżywcza podgrzybków skumulowana jest w kapeluszach, które zawierają witaminy: A, B1, B2, C, D, PP i E. Zawiera także wiele składników mineralnych, tj: fosfor, potas, sód, wapń, żelazo, cynk, jod, mangan i miedź. Podgrzybki, tak jak wszystkie grzyby, są produktem niskokalorycznym - 100g podgrzybków to 49 kcal.

UWAGA! Należy pamiętać, że podgrzybek brunatny na surowo ma właściwości trujące i może być powodem dotkliwych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, dlatego też zawsze należy spożywać go po odpowiedniej obróbce - gotowaniu, suszeniu, marynowaniu..

  • ZASTOSOWANIE

Grzyby suszone najczęściej są dodatkiem do staropolskich potraw np. bigosu lub gulaszu, można przyrządzić z nich wyśmienitą zupę grzybową lub farsz do uszek i pierogów.

  • SKŁAD

Podgrzybki brunatne (Xerocomus badius) 100%

  • O PRZECHOWYWANIU

Przechowujcie je w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. 

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne