690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Pierzga pszczela

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Kobylany

Powiat Krośnieński / Gmina Chorkówka

Pierzga pszczela to niezwykłe połączenie pyłku pszczelego, mleczka pszczelego, miodu oraz enzymów produkowanych przez pszczoły. Tego rodzaju składniki sprawiają, że produkt ten posiada w swoim składzie więcej witamin i kwasów organicznych niż pyłek kwiatowy. Można zatem powiedzieć, że to prawdziwa bomba witaminowa! Wypróbuj ją, a szybko dostrzeżesz jej bogate właściwości prozdrowotne i nie tylko.

Cena:

  • 200g w doypacku - 65,00 zł
  • 200g w słoiku - 70,00 zł 
  • 500g w doypacku - 130,00 zł

Pierzga pszczela to substancja, którą wytwarzają pszczoły. Stanowi połączenie pyłku kwiatowego i miodu lub nektaru, jakie jest następnie konserwowane przez pszczoły w komórkach plastra. Pierzga wykazuje szczególne wartości przy regeneracji i wzmocnieniu organizmu. Jej stosowanie polecane jest zwłaszcza przy niedoborach witamin i minerałów.

Jak spożywać pierzgę pszczelą?

  • Możesz zrobić to na dwa sposoby: prosto ze słoika lub namoczyć chwilę w wodzie. W pełni naturalną pierzgę pszczelą znajdziesz w naszym sklepie! Dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Jak powstaje pierzga pszczela?

  • Pierzga powstaje z pyłku kwiatowego, przynoszonego do ula przez pszczoły, który mieszany jest z miodem i śliną pszczół tzw enzymami. Mieszanka jest ubijana w komórkach plastrach, a następnie ulega fermentacji, tzw. Kiszonka.

Czy pierzga jest zdrowsza od pyłku pszczelego?

  • Tak jest zdrowsza, ponieważ zawiera mleczko pszczele, miód, enzymy pszczele plus dodatkowo jest to rodzaj kiszonki dzieki czemu lepiej jest przyswajana przez organizm.

Artykuły

Panele dyskusyjne