690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Pyłek kwiatowy

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Kobylany

Powiat Krośnieński / Gmina Chorkówka

Pyłek pszczeli to produkt, po który warto sięgnąć, gdy zależy Ci na wzmocnieniu organizmu i potężnej dawce witamin. Jest szybko przyswajalny przez nasz organizm, a przy tym można go spożywać na co najmniej dwa sposoby. Najprościej będzie go zmieszać wraz z miodem, sokiem, a nawet twarożkiem i po prostu zjeść. Pyłek kwiatowy można również zalać podgrzaną wodą lub mlekiem i pozostawić do czasu aż napęcznieje.

Cena:

  • 200 g w doypacku - 20,00 zł
  • 200 g w słoiku - 23,00 zł 
  • 500 g w doypacku - 45,00 zł 
  • 1 kg w doypacku - 80,00 zł 

Pyłek pszczeli wykazuje korzystne działania na nasz organizm. Jego regularne spożywania wzmacnia apetyt oraz przyspiesza metabolizm. Ponadto posiada właściwości detoksykacyjne, co pozwala chronić m.in. wątrobę przed szkodliwymi toksynami. Co więcej, pyłek pszczeli dodany do miodu wspomoże organizm w walce z przeziębieniem i stanami osłabienia.

Dlaczego kolor pyłku pszczelego jest różny?

  • W naszej pasiece kolor pyłku jest bardzo zróżnicowany, dlatego że zbieramy i mieszamy pyłek z różnych dostępnych dziko kwiatów. Dzięki temu zyskujemy o wiele więcej witamin niż z pyłku jednokolorowego, który jest pozyskiwany w monokulturze np. rzepaku.

Czy pyłem należy namoczyć przed spożyciem?

  • Tak, pyłek kwiatowy należy wymieszać z letnią wodą, można również dodać miodu aby smak był lepszy. Taka mieszanina powinna postać kilka godzin. Namoknięcie pyłku pszczelego powoduje, że jest o wiele lepiej przyswajany przez organizm.

Artykuły

Panele dyskusyjne