690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ekologiczny syrop z czarnej porzeczki - 330ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Zaklików

Powiat Stalowowolski / Gmina Zaklików

Ekologiczny syrop z czarnej porzeczki o pojemności 330 ml to produkt wysokiej jakości, stworzony z myślą o miłośnikach naturalnych smaków i zdrowego stylu życia. Syrop powstaje z najlepszych owoców czarnej porzeczki, które są starannie wyselekcjonowane i przetworzone w sposób zapewniający zachowanie wszystkich wartości odżywczych oraz pełnego smaku.

Syrop z czarnej porzeczki to idealny wybór dla osób, które cenią sobie naturalność i ekologię. Produkt został wyprodukowany zgodnie z zasadami ekologicznego rolnictwa, bez użycia sztucznych dodatków, konserwantów ani barwników. Dzięki temu jest to produkt nie tylko pyszny, ale również zdrowy i w pełni bezpieczny dla organizmu.

Syrop z czarnej porzeczki ma intensywny, owocowy smak, który idealnie komponuje się z innymi składnikami. Można go wykorzystać do przygotowania napojów, koktajli, deserów oraz różnego rodzaju przetworów. Dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi i wysokiej jakości, syrop z czarnej porzeczki z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Artykuły

Panele dyskusyjne