690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Olej z maku prażonego

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Aromatyczny, delikatny, orzechowo słodki  olej o smaku, który zaskakuje i rozpieszcza podniebienie. Tłoczony metodą na zimno z delikatnie prażonych, pełnych słodkiego oleju ziaren maku niebieskiego.

„Prażony mak” to receptura, technologia i idea Bieszczadzkiej Spiżarni, zainspirowana czasami tradycyjnego olejarstwa, gdzie olej z maku uchodził za najsmaczniejszy. Tę perełkę otrzymaliśmy dzięki dobraniu odpowiednich proporcji delikatnie prażonych oraz surowych nasion wysokiej jakości maku niebieskiego. Poddaliśmy je delikatnemu tłoczeniu w ściśle określonym reżimie bezpiecznych temperatur. Pozwoliło nam to, uzyskać olej o niezwykłym orzechowym aromacie, mieszającym się z delikatną słodyczą surowych ziaren maku. Komponujemy go wyłącznie ze świeżych i aromatycznych ziaren.

W debiucie, prażony mak tłoczony jest z tegorocznych zbiorów maku niebieskiego, pochodzących z upraw Lubelszczyzny, której żyzne gleby sprzyjają uprawie tej wymagającej rośliny.

„Prażony mak”, to wyjątkowy smak oleju, który odkrywamy na nowo. Tłoczony metodą na zimno, bez uszczerbku dla prozdrowotnych jego właściwości, nie tylko zachwyca smakiem, ale również doskonale wpisuje się w dzisiejsze normy zdrowej żywności. Idealnie smakuje z pieczywem. Wystarczy maczać w nim kawałki chrupiącego pieczywa, doprawiając odrobiną soli, aby w pełni delektować się jego unikalnym smakiem.

Kromka żytniego chleba polana tym olejem z dodatkiem cieniutkiego plasterka ogórka kiszonego smakuje również wybornie. Za sprawą słodkiego smaku i orzechowego aromatu świetnie sprawdzi się w potrawach kuchni azjatyckiej.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne