690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Olej makowy

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Wyjątkowo delikatny i przyjemny aromat, subtelna słodycz i aksamitna tekstura oleju makowego Bieszczadzkiej Spiżarni  z pewnością mile zaskoczy niejednego miłośnika dobrej i zdrowej kuchni oraz tych, którzy cenią sobie zdrowy wygląd skóry i lśniące włosy.

W kuchni z pewnością znajdzie uznanie u osób, które lubią łączyć smaki i nie boją się eksperymentować. Delikatna słodycz oleju makowego świetnie łączy się z pikantnym i kwaśnym dlatego nasz olej dobrze odnajdzie się w autorskich sałatkach, dresingach i kanapkach.

W bieszczadzkiej spiżarni zachęcamy do uprawiania kuchni prostej, bazującej na jakościowych i świeżych składnikach. Zachęcamy do łączenia i poszukiwania smaków, a olej makowy idealnie się do tego nadaje. Stworzenie kanapki składającej się z kromki świeżego chleba, kawałka sardynki bądź śledzia, szalotki, papryczki chili, paru kropli octu albo shruba i oleju makowego zajmie nam dosłownie kilka minut, a doznania smakowe - palce lizać i do tego mnóstwo zdrowia!

Olej makowy cieszy się także dobrą opinią w pielęgnacji skóry i włosów, dlatego może być stosowany zewnętrznie. Nasz olej idealnie się do tego nadaje, ponieważ jest bardzo delikatny, świeży i pachnący. Olej z maku nie tylko doskonale nawilża i odżywia skórę, ale ma również właściwości regeneracyjne i podobno potrafi przywrócić do formy najbardziej zniszczone włosy.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne