690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet Malinowo-Jabłkowy, beczkowany 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Delikatny i aromatyczny, poddany starzeniu w beczce z drzewa czereśni przez okres 12 miesięcy. Ocet o pięknej barwie karminowego różu, subtelnym aromacie malin i owocowych nutach. Idealny do owoców. Nada im wytrawnego smaku.

Zestawianie octu malinowego z octem jabłkowym nie jest przypadkowe. Wyszliśmy z założenia, że ocet malinowy potrzebuje nośnika smaku w postaci innego octu ponieważ solo nie w pełni nas zadowalał. Maliny to owoce o dosyć niskiej zawartości cukrów, przez co nie łatwo robi się ocet. Posiadają jednak swój niepowtarzalny smak, który w wydaniu octu malinowo - jabłkowego zyskuje na wyrazistości.

Ocet malinowo - jabłkowy cieszył się zawsze dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego przyszedł czas aby go uszlachetnić poprzez beczkowanie. Postawiliśmy na beczkę z drzewa czereśni z wypaleniem średnim plus.

Dlaczego czereśnia, a nie dąb? Dlatego że, zależało nam nutach owocowych. Uznaliśmy, że drzewo czereśni będzie się do tego idealnie nadawać.

Do zestawienia użyliśmy bardzo udanego octu jabłkowego - rocznik 2020 i octu malinowego  rocznik 2021. Po 12 miesięcznym dojrzewaniu stwierdzamy wysoką poprawę klarowności octu i zmianę barwy z czerwonej w karminowy róż, co świadczy o udanym procesie dojrzewania. W smaku wyraźnie na pierwszy plan wychodzi malina, która zyskała na słodyczy i aromacie. Ocet sprawia wrażenie bardzo delikatnego i owocowego, a jego octowość sięga 4%, dlatego idealnie sprawdzi się do podkręcenia smaku konfitur i sałatek owocowych.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne