690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Jagody goji 250 g

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Jagody goji, czyli owoce rośliny o nazwie kolcowój pospolity lub szkarłatny. Jagody goji są wykorzystywane w azjatyckiej medycynie od ponad 2500 lat. Bywają uważane za czerwone diamenty Wschodu i superfoods.

Jagody goji zawierają wiele składników odżywczych. W jagodach goji znajdziemy witaminy, minerały i 19 aminokwasów, spośród których 8 nie jest produkowanych przez organizm ludzki. W dodatku jagody Goji zawierajążelazo,wapń,cynk,miedź,fosfor,selen,witaminę C, witaminę E,witaminy z grupy B,beta-karoten,kwasy tłuszczowe,błonnik.
Zeaksantyna zawarta w jagodach goji chroni oczy przed szkodliwym działaniem ostrego światła i promieniowania UV. Luteina natomiast poprawia komfort widzenia, a także zmniejsza ryzyko powstania zaćmy oraz zwyrodnienia plamki żółtej. Luteina i zeaksantyna mają także właściwości antyoksydacyjne. Obecny w jagodach cyperon pozytywnie oddziałuje na pracę serca i zapobiega chorobom tego narządu. Jagody goji zawierają β-sitosterol i kompleks LBP, co pozwala na zmniejszenie ilości triglicerydów, cholesterolu całkowitego oraz cholesterolu LDL.
Owoce goji zmniejszają też hiperglikemię u cukrzyków. Obecny jagodach kompleks LBP poprawia wrażliwość na insulinę i zmniejsza insulinooporność.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne