Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale

Drogi przedsiębiorco/rolniku jeżeli wdrożyłeś w swoim przedsiębiorstwie/gospodarstwie innowacyjny produkt lub usługę, zastosowałeś nowoczesne rozwiązania pod kątem organizacyjnym, technologicznym lub marketingowym. Zarejestruj się i zaprezentuj  w nowym  programie jakim jest „Innowacyjny Przedsiębiorca/Rolnik”.

Sprawdź ilu Innowacyjnych Przedsiębiorców
znajduje się w twojej okolicy!

Mapa Google

Ostatnie wpisy
Innowacyjnych Użytkowników

Pogórzańska Pasieka Rodziny Gałuszka / Ks. Tomasz Gałuszka
17 lutego 2021 13:11
Jak kupować?
Do zakupu naszych miodowych produktów zapraszamy osobiście w siedzibie Pogórzańskiej Pasieki lub poprzez sklep internetowy na stronie www.pogorzanska-pasieka.pl Zapraszamy!
Czytaj więcej
PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE
17 lutego 2021 10:08
„Innowacyjny przedsiębiorca” dzieli się wiedzą i doświadczeniami.
Nabór do programu „Innowacyjny przedsiębiorca” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Jest nam bardzo miło, że, aż tylu podkarpackich rolników, przedsiębiorców, lokalnych producentów, rękodzielników, gospodarstw czy firm, zgłosiło się, aby opowiedzieć o swojej pracy oraz ...
Czytaj więcej
PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE
28 stycznia 2021 10:31
Mobilna aplikacja podkarpackiego e-bazarku.
Aplikacja podkarpacki e-bazarek w smartfonie Pobierz już teraz z Google Play! Internetowa platforma podkarpacki e-bazarek wciąż się rozwija. Od połowy stycznia 2021 użytkownicy jeszcze łatwiej i szybciej będą mogli z niej korzystać. W sklepach Google Play ...
Czytaj więcej

Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli na tworzenie bezpośredniej sieci kontaktów pomiędzy podkarpackimi przedsiębiorcami, rolnikami, wytwórcami żywności oraz osobami i instytucjami oferującymi usługi na rzecz rolnictwa. Ponadto celem jest również popularyzacja proinnowacyjnych postaw w sferze rolnictwa i produkcji żywności.

Program umożliwi uczestnikom :

- Wymianę informacji w formie konwersacji oraz paneli dyskusyjnych.

- Dodawanie wpisów dotyczących stosowanych rozwiązań we własnym przedsiębiorstwie.

- Rozmowę z innymi kontrahentami na forum.

- Wprowadzanie informacji na zasadzie Bloga przedstawiających nowoczesne rozwiązania stosowane w przedsiębiorstwie lub gospodarstwie.

 - Prezentowania przedsiębiorstwa w formie Video.

 - Poprzez dołącznie wyróżnienia graficznego ( zdjęcia z szarfą z napisem "INNOWACYJNY PRZEDSIĘBIORCA"), oferta będzie się wyróżniała na tle innych standardowych oferowanych przez innych pozostałych uczestników.

Artykuły

Panele dyskusyjne