690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Drogi przedsiębiorco/rolniku jeżeli wdrożyłeś w swoim przedsiębiorstwie/gospodarstwie innowacyjny produkt lub usługę, zastosowałeś nowoczesne rozwiązania pod kątem organizacyjnym, technologicznym lub marketingowym. Zarejestruj się i zaprezentuj  w nowym  programie jakim jest „Innowacyjny Przedsiębiorca/Rolnik”.

Sprawdź ilu Innowacyjnych Przedsiębiorców
znajduje się w twojej okolicy!

Mapa Google

Ostatnie wpisy
Innowacyjnych Użytkowników

Bieszczadzki Ogród / Katarzyna i Mirosław Krupa
13 sierpnia 2021 10:47
Kawiarenka w Bieszczadzkim Ogrodzie
Zapraszamy do naszej Kawiarenki w Bieszczadzkim Ogrodzie. U nas nieustannie coś się dzieje... Pyszna kawa, bardzo dobra herbata, fantastyczne domowe ciasta, feniomenalna lemoniada i genialna atmosfera... Można tak opisywać bez końca, ale i tak nie odda ...
Czytaj więcej
Pogórzańska Pasieka Rodziny Gałuszka / Ks. Tomasz Gałuszka
17 lutego 2021 13:11
Jak kupować?
Do zakupu naszych miodowych produktów zapraszamy osobiście w siedzibie Pogórzańskiej Pasieki lub poprzez sklep internetowy na stronie www.pogorzanska-pasieka.pl Zapraszamy!
Czytaj więcej
PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE
17 lutego 2021 10:08
„Innowacyjny przedsiębiorca” dzieli się wiedzą i doświadczeniami.
Nabór do programu „Innowacyjny przedsiębiorca” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Jest nam bardzo miło, że, aż tylu podkarpackich rolników, przedsiębiorców, lokalnych producentów, rękodzielników, gospodarstw czy firm, zgłosiło się, aby opowiedzieć o swojej pracy oraz ...
Czytaj więcej

Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli na tworzenie bezpośredniej sieci kontaktów pomiędzy podkarpackimi przedsiębiorcami, rolnikami, wytwórcami żywności oraz osobami i instytucjami oferującymi usługi na rzecz rolnictwa. Ponadto celem jest również popularyzacja proinnowacyjnych postaw w sferze rolnictwa i produkcji żywności.

Program umożliwi uczestnikom :

- Wymianę informacji w formie konwersacji oraz paneli dyskusyjnych.

- Dodawanie wpisów dotyczących stosowanych rozwiązań we własnym przedsiębiorstwie.

- Rozmowę z innymi kontrahentami na forum.

- Wprowadzanie informacji na zasadzie Bloga przedstawiających nowoczesne rozwiązania stosowane w przedsiębiorstwie lub gospodarstwie.

 - Prezentowania przedsiębiorstwa w formie Video.

 - Poprzez dołączenie wyróżnienia graficznego (zdjęcia z szarfą z napisem "INNOWACYJNY PRZEDSIĘBIORCA"), oferta będzie się wyróżniała na tle innych standardowych oferowanych przez innych pozostałych uczestników.

Artykuły

Panele dyskusyjne