Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
690 119 848

infolinia: 730  - 2200

UWAGA ! 

TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU 

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?

OSTAL-MET / Wojciech Lasek

OSTAL-MET

OSTAL-MET

OSTAL-MET

Rodzaj innowacji

Środki własne

Kwota inwestycji

0,00 ZŁ

Data

3 września 2019 - 30 października 2019
Innowacja w produkcji

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe wspólników w branżach: metalowej, technicznej i logistycznej, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu profesjonalnej lakierni proszkowej. Dodatkowym argumentem motywującym nas do tego jest rozwijający się rynek lokalny w zakresie produkcji konstrukcji i wyrobów ze stali czarnej i ocynkowanej.Lakiernia nasza świadczy usługi w zakresie nakładania powłok metodą elektrostatyczną a następnie wypalaniu elementów w piecu o wysokim standardzie. Posiadamy linię technologiczną umożliwiającą chemiczne przygotowanie detali metodą zanurzeniową. Stosowane środki chemiczne gwarantują pełną i profesjonalną obróbkę elementów stalowych. Posiadamy możliwość oczyszczania skorodowanych struktur oraz usuwania wcześniej nałożonych powłok lakierniczych przez piaskowanie lub śrutowanie elementów.

Wychodzimy z założenia, że profesjonalne przygotowanie powierzchni lakierowanych elementów gwarantuje uzyskanie wymaganej jakości wyrobu finalnego. Naszą markę budujemy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz utrzymaniem produkcji na jednakowym wysokim poziomie. Założyliśmy dalszy etap rozwoju działalności naszej spółki wprowadzając wyposażenie lakierni w urządzenia umożliwiające profesjonalne malowanie aluminium. Obok działalności usługowej nasza firma posiada w ofercie produkcję elementów dekoracyjnych, panele, wypełnienia balustrad i schodów wykonywanych na wymiar i wg wzoru klienta, elementy dekoracyjne do kominków, stojaków na wino, eko kominków, półek wieszaków oraz łóżek stalowych.

Nasza firma posiada w ofercie lakierowanie proszkowe zarówno pojedynczych elementów jak i całych serii detali ze stali czarnej i ocynkowanej. Jesteśmy w stanie w krótkim terminie zrealizować zamówienia na malowanie proszkowe:

  • elementów przestrzennych,
  • maszyn rolniczych,
  • przęseł ogrodzeniowych,
  • kształtowników,
  • felg samochodowych,
  • projektów przygotowanych na indywidualne zamówienie Klienta.

Ostanie wpisy

Aktualnie jest tu pusto!

Artykuły

Panele dyskusyjne