Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE

PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE

PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE

Autor postu PODKARPACKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BOGUCHWALE

28 stycznia 2021 10:31

Mobilna aplikacja podkarpackiego e-bazarku.

Aplikacja podkarpacki e-bazarek w smartfonie Pobierz już teraz z Google Play!

Internetowa platforma podkarpacki e-bazarek wciąż się rozwija. Od połowy stycznia 2021 użytkownicy jeszcze łatwiej i szybciej będą mogli z niej korzystać. W sklepach Google Play dostępna jest darmowa aplikacja, którą można pobrać na telefony z systemem operacyjnym Android.

Większość z nas nie wyobraża sobie dzisiaj życia bez smartfonu. Korzystamy z niego w każdej dziedzinie życia codziennego, począwszy od sprawdzenia pogody, wiadomości, nawigowania drogi. Jak również przeglądania ofert i robienia zakupów online.

W sytuacji jakiej znaleźliśmy się przez pandemie, niezwykle ważne jest, żeby ograniczyć kontakty i przestrzegać zasad dystansu społecznego. Dzięki aplikacji podkarpacki e-bazarek, istnieje możliwość przeglądania ofert podkarpackich rolników, przedsiębiorców, lokalnych producentów w każdej chwili na naszym smartfonie.

Aplikacja mobilna jest wygodniejsza, zapewnia użytkownikowi lepszy dostęp do produktów i jest łatwiejsza w obsłudze. W dowolnym momencie dnia użytkownik może sięgnąć do swojego telefonu i przeglądać lub dodawać produkty bez włączania komputera. Jedną z kluczowych zalety aplikacji podkarpackiego e-bazarku bez wątpienia jest nawigowanie bezpośrednio z aplikacji przez Google Maps do sprzedającego, co znacząco ułatwia zakup produktu.

Artykuły

Panele dyskusyjne