690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ekologiczny sok z jagody Kamczackiej - 330ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Zaklików

Powiat Stalowowolski / Gmina Zaklików

Ekologiczny sok z jagody Kamczackiej to naturalny napój, który został wykonany z najwyższej jakości jagód Kamczackich, pochodzących z ekologicznych upraw. Ten 330 ml produkt jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i chcą dostarczyć swojemu organizmowi cenne składniki odżywcze.

Sok z jagody Kamczackiej wyróżnia się swoim bogatym smakiem i aromatem, który pochodzi z naturalnych właściwości jagód. Ponadto, jagoda Kamczacka jest źródłem antyoksydantów, witamin i minerałów, które pomagają wzmocnić system odpornościowy, poprawić stan skóry i układu krążenia.

Produkt jest wykonany z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów czy innych substancji chemicznych. Sok z jagody Kamczackiej jest idealnym wyborem dla wegan i wegetarian, ponieważ nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Ekologiczny sok z jagody Kamczackiej jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują zdrowych alternatyw dla sztucznych napojów i chcą cieszyć się pełnymi właściwościami jagód Kamczackich w łatwy i wygodny sposób.

Artykuły

Panele dyskusyjne