690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Zioła prowansalskie

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Sietesz

Powiat Przeworski / Gmina Kańczuga

O produkcie:

Zioła prowansalskie to kompozycja suszonych ziół o wyjątkowych walorach zapachowych i smakowych. Najważniejsze jednak, że zioła prowansalskie niezwykle łatwo włączyć do swojej codziennej diety po prostu dodając je bezpośrednio podczas przygotowywania ulubionych, wytrawnych potraw. Wzbogaci smak porannej jajecznicy, dań obiadowych czy wieczornych kanapek.

Przyprawa ta znajduje niezwykle szerokie zastosowanie w kuchni, dzięki czemu sprawdza się zarówno w ciepłych daniach – zupach, sosach, pieczonych mięsach – jak i w sałatkach czy surówkach albo sosach na bazie jogurtu. Zioła prowansalskie zastosowanie znajdą również w kuchni włoskiej, gdyż znakomicie łączą się ze smakiem pomidorów i czosnku.

Pasują świetnie także do domowego chleba i pizzy, a amatorzy rybnych specjałów mogą oprószyć nimi np. pstrąga czy łososia, upiec w folii i cieszyć się smakowitym, przyjemnie ziołowym aromatem. Inną potrawą, w której zioła sprawdzą się znakomicie, będzie filet drobiowy lub wątróbka w sosie z dodatkiem wina.

Prowansja, kraina na południu Francji, wychowała i inspirowała wielu artystów. Kojarzona jest również z bezkresnymi polami lawendy,a jej ciepły i łagodny klimat sprzyja uprawie aromatycznych roślin, dlatego rozwinęła się więc tam zarówno sztuka perfumeryjna, jak i kulinarna.

Kraj pochodzenia: Polska

Sposób przechowywania:

Rekomendowana temperatura przechowywania: 2-20 ° C.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne