690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Suszona cebula płatek

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Sietesz

Powiat Przeworski / Gmina Kańczuga

O produkcie:

Cebula jest jedną z najstarszych roślin, które są uprawiane przez człowieka. Znana nam jest już od ponad 5000 lat. Pochodzi z Azji Środkowej jednak dziś uprawiana jest w każdym zakątku świata, a na nasz kontynent trafiła dzięki rzymskim legionom. To właśnie im zawdzięczamy rozpowszechnienie cebuli, która znakomicie komponuje się z wieloma daniami.
W sezonie warto używać cebulę prosto z targu (lub z własnego ogródka) a poza sezonem śmiało można sięgnąć po cebulę w płatkach. Jest to nic innego jak pokrojone, świeże warzywo, które zostaje następnie poddane procesowi suszenia. Dzięki temu, zachowuje wszystkie walory i kondensuje smak. Poznaj zalety i właściwości jakie posiada cebula płatek.

Niewątpliwym atutem jest fakt, że suszone płatki cebuli to przyprawa bardzo łatwa w użyciu. Dzięki postaci suszonych płatków można ją dodać do dania prosto z opakowania unikając żmudnego procesu obierania i krojenia.

Ta forma cebuli znakomicie sprawdza się też jako dodatek do marynat, sosów czy zup. Podczas kontaktu z wodą oddaje ona bowiem najlepiej swoje walory. Należy jednak uważać podczas smażenia lub pieczenia dań z jej udziałem. Cebula w płatkach przy długiej obróbce może się spalać i gorzknieć.

Kraj pochodzenia: Indie

Sposób przechowywania:

Rekomendowana temperatura przechowywania: 2-20 ° C.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne