690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OLEJ LNIANY 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Olej lniany - Właściwości

Olej lniany tłoczony na zimno to bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych kwasów tłuszczowych w oleju lnianym wynosi: kwas linolenowy (omega-3) – 60%, kwas linolowy (omega-6) - 20%, kwas oleinowy (omega-9) – 10% oraz inne tłuszcze nienasycone – 10%. W oleju lnianym znajdziemy również witaminy A, D, E, K, PP i B. Do grupy kwasów Omega-3, których jest najwięcej w oleju lnianym należą m.in. DHA – przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, utrzymania prawidłowego widzenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu trój glicerydów we krwi, oraz kwas ALA – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Olej lniany - Zastosowanie

Olej lniany tłoczony na zimno posiada szereg zastosowań w codziennym przygotowaniu posiłków. Najlepszym sposobem na wykorzystanie oleju lnianego to dodawanie go do sałatek bądź surówek. Przez co poprawimy wchłanialność witamin rozpuszczalnych w wodzie, znajdujących się w warzywach i owocach. Możemy dodawać go także do owsianki czy ugotowanych ziemniaków. Należy pamiętać, że olej lniany nie jest przeznaczony do obróbki cieplnej - nie należy na nim smażyć!

Tłoczenie oleju lnianego

Olej lniany z Bieszczadzkiej Spiżarni jest tłoczony na zimno z najwyższej jakości ziaren. Dzięki wykorzystaniu niskiej temperatury możemy zachować wszystkie wartościowe składniki.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne