690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet malinowo jabłkowy 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Ocet malinowo – jabłkowy to prawdziwa bomba witaminowa. Jest jednym z najlepszych produktów zawierających związki bioaktywne. Jego smak jest słodkawy i wyrazisty, delikatniejszy niż w przypadku octu jabłkowego i z pewnością zachwyci niejedno podniebienie. Doskonale smakuje zarówno z wodą, jak i z miodem czy sokiem z cytryny.

Ocet malinowo-jabłkowy - zastosowanie

Ocet malinowo – jabłkowy znalazł szerokie zastosowanie w kuchni. Szczególnie polecany jako dodatek do marynat, mięs oraz sałatek a także dzemów.Świetnie sprawdza się do podkreślenia smaku potraw, które oprócz smaku wytrawnego jabłka będą cechować się słodką i delikatną malinową nutą.

Proces produkcji

Ocet malinowo – jabłkowy powstaje na wskutek tradycyjnej, dwuetapowej fermentacji. Ocet nie zawiera konserwantów, „polepszaczy” smaku czy barwników. J Nie jest również poddawany procesowi filtracji czy pasteryzacji. Na dnie butelki może wytrącać się osad oraz naturalny biofilm czyli tzw. matka octowa jest to proces całkowicie naturalny.

Dla kogo polecany ocet malinowo - jabłkowy?

Ocet malinowo – jabłkowy polecany jest osobom dbającym o sylwetkę. Rekomenduje się go także dla osób chcących poprawić swoją odporność. Ocet z malin i jabłek ze względu na dużą ilość błonnika poleca się osobom mających problemy z układem trawiennym. Bez wątpienia jest to wspaniały dodatek do zdrowej i zbilansowanej diety.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne