690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet z pigwowca 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Siła smaku i zapachu.

Ocet z pigwowca to bardzo aromatyczny, cierpkawy i mocny w swoim smaku ocet o pięknym żółtym, słonecznym kolorze. Posmakuje na pewno tym którzy lubią w swoich potrawach pozostawianą mocną nutę owocu. Ocet ten świetnie zastąpi cytrynę, zarówno w przyrządzanych potrawach jak i napojach, jako dodatek do herbaty.

Ocet z pigwowca - zastosowanie

Ocet z pigwowca sprawdzi się nie tylko jako składnik szotów czy orzeźwiającego napoju (wystarczy, że do wody gazowanej dolejemy trochę octu, wrzucimy lód i dodamy liście mięty); będzie też rewelacyjnym składnikiem dresingu jako dodatek do sałatek. Będzie też idealnym składnikiem marynat, zwłaszcza do drobiu, dań azjatyckich. Idealnie pasuje do dań z ryb, gdzie świetnie zastąpi cytrynę a z rozmarynem stworzy duet idealny. U nas odegrał pierwszorzędną rolę jako składnik marynowanego imbiru (taki marynowany imbir jest idealnym dodatkiem do sushi).

Proces produkcji

Ocet wiśniowy z Bieszczadzkiej Spiżarni jest w 100% naturalnym produktem. Powstaje na wskutek tradycyjnej, naturalnej fermentacji. Bez dodatku aromatów, konserwantów czy barwników. Jego wyjątkowa barwa jest uzyskiwana wyłącznie z najlepszych owoców. Naszego octu nie oczyszczamy, ani nie filtrujemy, aby zachować jego wszystkie cenne składniki. Dlatego też, jest naturalnie mętny, na jego dnie może wytrącać się osad oraz naturalny biofim czyli tzw. matka octowa.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne