690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet wiśniowy 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Ocet wiśniowy posiada wytrawny, mocno owocowy smak, o intensywnym wiśniowym akcencie. Charakteryzuje się głęboką, bordową barwą oraz kwaskowatym smakiem. Rozcieńczając go z wodą mamy gotowy pyszny napój, bogaty w wiele cennych wartości odżywczych

Ocet wiśniowy - zastosowanie

Ocet wiśniowy świetnie sprawdza się w kuchni, nadając potrawą charakterystycznego smaku. Polecany jest do marynowania mięs m.in. wołowego czy dziczyzny oraz jako dodatek do sosów i dresingów. Doskonale sprawdza się także do zup oraz pieczonych warzyw. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do chłodnika z botwiny i ogórków, polecamy zwłaszcza w upalne letnie dni. Oprócz tego, można przyrządzić z octu wiśniowego znakomite napoje.

Proces produkcji

Ocet wiśniowy z Bieszczadzkiej Spiżarni jest w 100% naturalnym produktem. Powstaje na wskutek tradycyjnej, naturalnej fermentacji. Bez dodatku aromatów, konserwantów czy barwników. Jego wyjątkowa barwa jest uzyskiwana wyłącznie z najlepszych owoców. Naszego octu nie oczyszczamy, ani nie filtrujemy, aby zachować jego wszystkie cenne składniki. Dlatego też, jest naturalnie mętny, na jego dnie może wytrącać się osad oraz naturalny biofim czyli tzw. matka octowa.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne