690 119 848

infolinia: 730  - 2200
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Migdały naturalne jasne 500 g

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Właściwości migdałów znane są nie od dziś. Mają zastosowanie nie tylko w kuchni jako dodatek, ale również mogą stanowić ważny element w naszej diecie.
Migdały mają unikalny skład spośród orzechów. Są bogate w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które korzystnie wpływają na tkankę mózgową i układ sercowo-naczyniowy, błonnik poprawiający pracę jelit oraz składniki mineralne i witaminy.

Migdały zawierają również substancje o właściwościach antyoksydacyjnych (zwalczających wolne rodniki) takie jak karotenoidy i flawonoidy. Migdały zwierają w sobie także witaminy z grupy B(odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego), Żelazo–(obniża poziom cholesterolu, wpływa na układ nerwowy, chroni przed depresją), Kwas foliowy(podtrzymuje prawidłowy rozwój płodu), Witamina E("witamina młodości", przeciwdziała starzeniu, posiada właściwości antyoksydacyjne i zapobiega miażdżycy), Miedź, Mangan( ma wpływ na libido, poziom testosteronu we krwi oraz płodność), Magnez( usprawnia pracę mózgu, ma działanie antystresowe, wpływa na prawidłową pracę mięśni), Cynk( utrzymuje właściwe stężenie witaminy A w organizmie), Potas, Flawonoidy(mają właściwości utleniające), Białka(proteiny, które są głównym budulcem kości).

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne