690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

OLEJ RZEPAKOWY 500

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Olej rzepakowy - Właściwości

Olej rzepakowy tłoczony na zimno to bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, kluczowych dla poprawnej pracy serca, mózgu oraz gospodarki lipidowej. Ponadto, zawiera odpowiedni stosunek kwasów omega-6 do omega-3, dzięki czemu jest doskonałym wyborem w prewencji chorób układu krążenia. Co więcej, olej rzepakowy to nie tylko bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, ale także wielu witamin takich jak witamina A, D2, E i K odpowiadających za wzmacnianie odporności .

Olej rzepakowy - Zastosowanie

Olej rzepakowy posiada wszechstronne zastosowanie w kuchni. Najlepiej olej rzepakowy spożywać na surowo w postaci dodatku do wszelkiego rodzajów sałatek, surówek czy past. Doskonale smakuje z pieczywem oraz gotowanymi warzywami. W kuchni olej rzepakowy znalazł zastosowanie również jako dodatek do zup, jogurtów oraz do przygotowania  majonezu.

Tłoczenie oleju rzepakowego

Proces tłoczenia oleju rzepakowego na zimno odbywa się w sposób mechaniczny, gdzie temperatura nie przekracza 40°C. Dzięki czemu, jesteśmy w stanie zachować wszystkie cenne wartości odżywcze.

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne