690 119 848

infolinia: 730  - 2100
UWAGA! TELEFON DO WYSTAWCY ZNAJDUJE SIĘ NA POMARAŃCZOWYM TLE PRZY OGŁOSZENIU
e-mail: podkarpackiebazarek@podrb.pl
 FacebookPolski Ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Pomoc dla Ukrainy
POMOC DLA UKRAINY
Dam pracę / przyjmę do pracy

Ocet herbaciany KOMBUCHA 250 ml

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Długie

Powiat Sanocki / Gmina Zarszyn

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl , gdzie znajdziecie Państwo wszystkie nasze produkty. Zakładając konto czeka na Was wiele promocji i rabatów.

Surowcem podstawowym w procesie powstawania octu jest sama Kombucha, która powstała z jednej z najdelikatniejszych czarnych herbat świata. Już sam zapach drobnego, jeszcze niezaparzonego suszu kusi i obiecuje niezwykłe doznania smakowe, wyobraźcie sobie aromat rozchodzący się po Bieszczadzkiej Spiżarni kiedy zaparzyliśmy herbatę oraz smak samego octy gdy w końcu mogliśmy go spróbować po wielu miesiącach oczekiwań.

Sama herbata z której powstała Kombucha a potem ocet ma delikatny kwiatowy i niezwykle orzeźwiający świeży aromat.

Ocet z Kombuchy jest octem wyjątkowym. Wszystkie nasze octy są octami owocowymi, Ocet z kombuchy jest octem herbacianym.

Zastosowanie

Ocet z Kombuchy możemy stosować w kuchni na wiele różnych sposobów. Świetnie sprawdza się jako składnik dresingów do sałatek,  dodatek do sosów, będzie niezastapionym skłądnikiem domowego majonezu. Sprawdzi się również jako dodatek w sosach, chłodnikach, a także jako dodatek dań duszonych aby wyostrzyć ich smak.

Z octu z Kombuchy możemy też przyrządzić świetny napój orzeźwiający, wystarczy rozcieńczyć go wodą, dodać kilka kostek lodu ewentualnie  i mamy idealny orzeźwiający napój zwłaszcza w gorące letnie dni.

 

 

 

Inne produkty sprzedającego

Artykuły

Panele dyskusyjne